Режисер Петро Авраменко показав дітям закулісне життя театру та поділився секретами професії

Режисер Петро Авраменко показав дітям закулісне життя театру та поділився секретами професії

Актор та режисер Петро Авраменко поділився досвідом та секретами своєї професії з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, якими опікується служба (управління) у справах дітей Житомирської міської ради. Об этом сообщает mobus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тепла зустріч пройшла 13 листопада у Житомирському академічному українському театрі імені Івана Кочерги, — повідомляє пресслужба міської ради.


Актор подарував гостям екскурсію театром, показав перукарський та художній цехи, велику і малу сцену, закулісне життя та процес підготовки до вистави, розповів про складові акторської майстерності, елементи режисури, цікаві курйози та випадки на сцені та за кулісами.


Діти мали змогу отримати відповіді на запитання, цінні поради і настанови на добрі справи.


Насамкінець Петро Авраменко звернувся до дітей із такими словами: «Маєте повірити у себе та усвідомити, що ви є частиною чогось великого . Головне - кожен із вас має запам’ятати: якщо ти вийшов зі школи, треба поставити собі ціль і йти до неї, не звертаючи ні вліво, ні вправо. Я переконаний, що у вас все буде добре».


На важливості таких зустрічей для даної категорії дітей наголосила начальник служби (управління) у справах дітей Житомирської міської ради Ольга Бібла. «Гарний спікер може передати позитивну атмосферу і енергетику дітям та допомогти їм повірити у себе», — відзначила вона.


Захід відбувся в рамках проєкту «Інноваційна майстерня «Перспективи майбутнього», ініціатором якого є служба (управління) у справах дітей міської ради спільно з експерткою захисту прав та законних інтересів дітей в Житомирській області Вірою Гринишиною.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/kul-tura/rezhiser-petro-avramenko-pokazav-dityam-zakulisne-zhittya-teatru-ta-po-10970090.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя