Данські інвестори зацікавились співпрацею з Житомирщиною

Данські інвестори зацікавились співпрацею з Житомирщиною

Потенційні інвестори знайомляться із Житомирською областю та розглядають можливість розміщення тут підприємства з виробництва текстилю, меблів та одягу. Об этом сообщает paralel-media.in.ua со ссылкой на СМИ.

В облдержадміністрації відбулася зустріч заступника голови ОДА Володимира Федоренка з представниками Посольства Данії в Україні та данських компаній.


«У Житомирської області дуже вдале географічне положення, близькість до Києва, проходять міжнародні траси. Наразі розглядаємо проєкти індустріальних парків, які реально готуємо для потенційних інвесторів», – сказав Володимир Федоренко.


Співвласник та директор компанії Spectre A\S зазначили, що зацікавлені у довгостроковій роботі на території області. Відмічають, що прагнуть створити умови для сталого розвитку. Для початку планують відкривати підприємство, на якому зможе працювати близько півсотні людей. Далі поступово та планово розвивати, збільшувати потужності.


Spectre A\S – компанія, що спеціалізується на розробці та виготовленні функціонального одягу, співпрацює з відомими спортивними брендами. Головний офіс розташований в Данії, є виробництва в Латвії та В’єтнамі.


Довідково. У 2019 році підприємствами області було здійснено зовнішньоторговельних операцій з Королівством Данія на суму 12,8 млн дол. США. Обсяг експорту товарів до Данії цьогоріч становив майже 6 млн дол. США, збільшився порівняно з аналогічним періодом 2018 року на 11%.


Підприємства області експортують до Данії машини, котли – 40% від загального обсягу експорту країни, одяг та додаткові речі до одягу, текстильні – 22,7%, деревина і вироби з деревини – 20%, меблі – 13,9%.


На даний час на території області здійснюють господарську діяльність 8 підприємств з капіталом з Данії.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/danski-investori-zatsikavilis-spivrpatseyu-z-zhitomirschinoyu-10968932.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя